English
Arabic
Russian
Polish
Chinese
 

    1    ORZESZKI ZIEMNE

    1    NASIONA SEZAMU

    1    POZOSTAŁE PRODUKTY

       » Nasiona szafranowy

       » Nasiona słonecznika

       » Kukurydza

       » Nasiona kminku

       » Nasiona kozieradki

       » groch

       » Rodzynki

       » Chilli

       » Nasiona kolendry

       » Proso

       » Nasiona gorczycy

       » Nasiona kopru

 

 


 
 
   
Jesteśmy jednym z czołowych producentów i dostawców wysokiej jakości  rodzynkami . Rodzynki, które oferujemy, są najwyższej jakości, które są uprawiane i zbierane przy użyciu wysokiej jakości nasion.Rodzynki są czyste i mają naturalny smak. Rodzynki również naturalną świeżość z wielkim aromacie służenia klientów ogromne potrzeby. Jeden z naszych najlepszych cech jest to, że możemy dostarczyć te rodzynki do klientów w higienicznych i opakowaniu jakościowej. Zapewniamy doskonałą tranzyt rodzynki do klientów, tak aby utrzymać je uszkodzenie darmo.


Czarne Rodzynki

Oferujemy  Czarne rodzynki  , które są odpowiednio czyszczone, suszone i przetworzone. Rodzynki, świadczone przez nas, są beztłuszczowe i są dobrym źródłem błonnika i przeciwutleniaczy. Czarne Rodzynki są najwyższej jakości i pochodzą w przystępnych cenach
.

Brown Rodzynki

Zapewniamy wysoką jakość i higieniczne  rodzynki Brown .Rodzynki, oferujemy, są beztłuszczowe i mają 70% czystego fruktozy. Te brązowe Rodzynki zapewniają wysoki poziom energii po spożyciu i mają wielką wartość odżywczą.

Złote Rodzynki

Oferujemy jakościowe  Złote rodzynki  , które są wyprodukowane z winogron bezpestkowych w ekstremalnych warunkach higienicznych. Nasze Rodzynki są specjalnie traktowane z siarki, w celu zachowania ich na dłuższy okres.

Malayer Rodzynki

Oferujemy  Rodzynki Malayer  do klientów, które są uprawiane i zbierane w sposób naturalny, bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych. Te Rodzynki Malayer są pożywne i beztłuszczowe. Są one używane w wielu różnych potraw i kuchni i mają wspaniały smak.

Red Rodzynki

Oferujemy wysokiej jakości  czerwone rodzynki  , które są najwyższej jakości i dlatego są wykorzystywane przez Food & Beverage, przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Red Rodzynki są higieniczne i mają wielką wartość odżywczą służyć potrzeb klienta.

 

 

 

 

 

 


Wykres żniwa | Metric Conversion | Farsz Wykres wydajności | Czas Transit Kraj | Track Your Container | Track Your Courier |

Copyright © 2013 Jalaram Agri Export
Zaprojektowany i opracowany przez mesotek.com