English
Arabic
Russian
Polish
Chinese
 

    1    ORZESZKI ZIEMNE

    1    NASIONA SEZAMU

    1    POZOSTAŁE PRODUKTY

       » Nasiona szafranowy

       » Nasiona słonecznika

       » Kukurydza

       » Nasiona kminku

       » Nasiona kozieradki

       » groch

       » Rodzynki

       » Chilli

       » Nasiona kolendry

       » Proso

       » Nasiona gorczycy

       » Nasiona kopru

 

 


 

W regionach, gdzie jest bardzo przyprawione pokarmy są korzystne, kminek jest faworytem. W rzeczywistości, na całym świecie, to jest drugi tylko do pieprzu jako przyprawy najbardziej popularne.

Pełna Kminek ma charakterystyczny smak i silny, ciepły zapach jest ze względu na jej zawartość olejku. Jest niezbędnym składnikiem wszystkich mieszanych przypraw i curry. To jest również w niektórych holenderskich serów i tradycyjnym francuskim chlebie

W regionach, gdzie jest bardzo przyprawione pokarmy są korzystne, kminek jest faworytem. W rzeczywistości, na całym świecie, to jest drugi tylko do pieprzu jako przyprawy najbardziej popularne.

Pełna Kminek ma charakterystyczny smak i silny, ciepły zapach jest ze względu na jej zawartość olejku. Jest niezbędnym składnikiem wszystkich mieszanych przypraw i curry. To jest również w niektórych holenderskich serów i tradycyjnym francuskim chlebie.

Pod względem wartości leczniczych, kminek jest żółciopędny, moczopędny, wiatropędny, pobudzający, ściągające i przeciwskurczowe. Jest on używany do leczenia zespół cieśni nadgarstka, biegunka, niestrawność i poranne mdłości.

Mały, smukły i gładki roczne zielnych należących do rodziny pietruszki, kminek uprawiany jest w dobrze odwodnione piaszczystej gliny i gleby średniej. Nasiona są zazwyczaj gotowy cztery miesiące po posadzeniu. Pielenie jest wykonywana ręcznie, co najmniej trzy do czterech razy w ciągu życia tej uprawy.

Zbiór odbywa się, kiedy roślina okazuje żółtawy brązowy. Zbioru dzieje się wcześnie rano. Crop cut suszy i młóci. Winnowing oddziela nasiona przed ręczne lub mechaniczne czyszczenie i pakowanie.

Opis produktu:

Masa nasion kminku są nasiona Cuminum cyminum. który należy do rodziny pietruszki. To jest eliptyczne w kształcie z głębokich bruzd.

Zapach i smak:
Produkt powinien być aromatyczne o przenikliwym zapachu.Produkt ma być wolne od obcych zapachów i smaków.

Kolor: jasnozielony.

Ciała obce: Wszystkie materiały z określonej rośliny innej niż część wymaganej. Całkowita zawartość tej substancji zewnętrznych nie przekracza 1%.

Kraj pochodzenia: Indie


Opakowania:
 12.5 kg, 25 kg i 50 kg / poli papierowe torby.


Etykietowanie:
 Jak na kupującego obowiązku.


Trwałość:
 1 rok od daty produkcji.


GMO Status:
 Nie modyfikowany genetycznie.


Warunki przechowywania:
 w suchym i chłodnym (20C <).


Minimalne Zamówienie:
 13 MTS Parametr
Wynikać
Razem ASH
9,50% Max.
Kwas insuluble ASH
1,75% Max.
Flavour
Charakterystyka
Wilgoć
10% Max.
Salmonella
Nieobecny / 25 gramów.
Olej Volaile
Min. 2,00 ml / 100 gramów. 

 

 

 

 

 


Wykres żniwa | Metric Conversion | Farsz Wykres wydajności | Czas Transit Kraj | Track Your Container | Track Your Courier |

Copyright © 2013 Jalaram Agri Export
Zaprojektowany i opracowany przez mesotek.com